Bertil Fridhagen matbord
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, matbord, Bodafors, Svenska Möbelfabriken, 1900-talets andra hälft, ben och sarg av betsad ek, skivor fanérade med teak, 2 iläggsskivor ca 50 cm, längd 146, bredd 89, höjd 73 cm
Fläckar, slitage, bruksslitage
919550
2021-05-24