Sten Ekelund färglitografi

Sten Ekelund färglitografi
Sten Ekelund färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN EKLUND (född 1942): "Investigation", signerad och daterad Sten Eklund -06, färglitografi, 145/150, bildmått ca 86x57 cm

919553

2021-05-27