Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKLAMPA, funkis, ca 1930-tal, stomme i vitmetall, klotformad glaskupa, höjd ca 57, diameter kupa 24 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage
919554
2021-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här