Bo Andersson skulptur/väggrelief

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BO ANDERSSON (född 1946): "Eldboken", Skulptur/objekt ,stål, signerad och daterad KGBA 95, 19/20, sidor av kopparplåt, 17x17x2,5 cm, trädlådans mått ca 20x20x7 cm,
meföljande trälåda

919561

2021-05-25