Micahel Zwack

Micahel Zwack
Micahel Zwack
Micahel Zwack
Micahel Zwack

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MICHAEL ZWACK (USA, 1949-2017): Untitled, signerad och daterad -82 på baksidan, mixedmedia/krita på papper, ca 115x76 cm

919565

2021-05-25