Lata Greven

Lata Greven
Lata Greven
Lata Greven
Lata Greven
Lata Greven
Lata Greven
Lata Greven
Lata Greven

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, karmstol, "Lata Greven", AB O H Sjögren, Tranås, 1900-talets andra hälft, björk, omklädd med mönstrad textilklädsel, brickmärkt, sitthöjd ca 42/38 cm.

Bruksslitage, enstaka fläckar.

919576

2021-05-30