Fåtölj 1970-tal
Vollendet
2021-05-30
919577
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1970-tal, stålrörsstomme, textilklädd plymå, sitthöjd 36/23 cm.
Bruksslitage.