Figurin KPM Berlin

Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin
Figurin KPM Berlin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, Königlische Porzellan Manufaktur, Berlin, porslin, pojke med vagn och get, tidigt 1900-tal, märkt KPM, längd ca 30 cm

Del av vagnen med lagning

919582

2021-05-26