Skulptur skuret trä tidigt 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, mansfigur med spjut, skuret trä, Kina, tidigt 1900-tal, höjd 50 cm,

Smärre slitage, spjutet med skada/avbrutet

919585

2021-05-26