Skulptur Kina

Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, lergods, Kina, 1900-tal, i form av häst, grön glasyr, höjd ca 55, längd 55 cm

Fotplattan med nagg

919606

2021-05-27