Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, sidobord, ett par, bok, 1980-tal, höjd ca 54, 47x38 cm
Smärre slitage. Märken i skiva / fuktskador.
919607
2021-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här