Carl Malmsten sidobord

Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, sidobord, ett par, bok, 1980-tal, höjd ca 54, 47x38 cm

Smärre slitage. Märken i skiva / fuktskador.

919607

2021-05-24