Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR och FOTPALL, 5 dlr, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, stolarnas höjd 86, taburett 42x34, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, sprickor, släpta band, fläckar
919608
2021-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här