Karmstol 1700-tal

Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOL, barock, mahogny, skuren dekor, blommig klädsel, total höjd ca 122, sitthöjd 43 cm

Senare klädsel, brukslitage

919621

2021-05-24