Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
GERHARD ALBE (1892-1965) Fiskebåtar till havs, signerad samt daterad 1959, akvarell, bildmått ca 20x29 cm, dedikation a tergo
919636
2021-05-28