Gerhard Albe akvarell

Gerhard Albe akvarell
Gerhard Albe akvarell
Gerhard Albe akvarell
Gerhard Albe akvarell
Gerhard Albe akvarell
Gerhard Albe akvarell

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

GERHARD ALBE (1892-1965) Fiskebåtar till havs, signerad samt daterad 1959, akvarell, bildmått ca 20x29 cm, dedikation a tergo

919636

2021-05-28