Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1700-talets slut, gustavianskt, skåpsdörrar med räfflade romber, delvis framtagen originalmålning, höjd 220, 104x75 cm

Slitage, lös listdel

919643

2021-05-26