Skåp, NK
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, teakfanér, mässingsbeslag och svärtat underrede, ett dörrpar, tre bakomliggande hyllplan, tre lådor, höjd ca. 126,5, 104x46 cm
Ålders- och bruksrelaterat slitage, repor, märken, slag, samt ett större fanérbortfall på sidan (fanérbit medföljer), nyckel saknas
919653
2021-05-27