Skåp, NK

Skåp, NK
Skåp, NK
Skåp, NK
Skåp, NK
Skåp, NK
Skåp, NK
Skåp, NK
Skåp, NK
Skåp, NK
Skåp, NK
Skåp, NK
Skåp, NK

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, teakfanér, mässingsbeslag och svärtat underrede, ett dörrpar, tre bakomliggande hyllplan, tre lådor, höjd ca. 126,5, 104x46 cm

Ålders- och bruksrelaterat slitage, repor, märken, slag, samt ett större fanérbortfall på sidan (fanérbit medföljer), nyckel saknas

919653

2021-05-27