Sideboard, Carlsson & Reicke
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, Carlsson & Reicke, 1900-talets mitt, teak, svärtad benställning, mittparti med 6 lådor, ett skåp på vardera sida, två bakomliggande hyllplan, höjd ca 46, 154x103 cm
Nyckel finns att hämta i utlämningen, bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken, slag
919665
2021-05-26