Sideboard, Carlsson & Reicke

Sideboard, Carlsson & Reicke
Sideboard, Carlsson & Reicke
Sideboard, Carlsson & Reicke
Sideboard, Carlsson & Reicke
Sideboard, Carlsson & Reicke
Sideboard, Carlsson & Reicke
Sideboard, Carlsson & Reicke
Sideboard, Carlsson & Reicke
Sideboard, Carlsson & Reicke
Sideboard, Carlsson & Reicke

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, Carlsson & Reicke, 1900-talets mitt, teak, svärtad benställning, mittparti med 6 lådor, ett skåp på vardera sida, två bakomliggande hyllplan, höjd ca 46, 154x103 cm

Nyckel finns att hämta i utlämningen, bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken, slag

919665

2021-05-26