Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TUMLARE, 6 st, 1800-tal, förgylld dekor, höjd ca 8 cm
En med nagg, bruksslitage
919715
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här