Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, ek och olikfärgat glas, med belysning, etikettmärkt Eriksmålaglas, höjd ca 107x43 cm

Bruksrelaterat slitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

919719

2021-05-27