Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MADELENE PYK (född 1934): Figurer, signerad M Pyk, Ea, färglitografi, bildmått ca 31x22 cm

919725

2021-05-24