Taburet klädsel i Josef Franks Baranquilla

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TABURETT, 1800-tal, Karl Johan, björk, klädsel i Josef Franks "Baranquilla", sitthöjd ca 46 cm

Kuntoraportti

Nytapetserad, ett ben med spricka, slitage

919751

Päivämäärä:

2021-05-24