Taburet klädsel i Josef Franks Baranquilla
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TABURETT, 1800-tal, Karl Johan, björk, klädsel i Josef Franks "Baranquilla", sitthöjd ca 46 cm
Kuntoraportti
Nytapetserad, ett ben med spricka, slitage
919751
Päivämäärä:
2021-05-24