Arkivhurts / kartotekfack
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARKIVHURTS / KARTOTEKFACK, 1-par, brickmärkt "A,B, Affärssystem STOCKHOLM", 1900-talets första hälft, två lådor vardera, stomme i ek, handtag av mässing, höjd ca 19, 50x37 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken, slag, sprickor, fogsprickor
919765
2021-05-27