Arkivhurts / kartotekfack

Arkivhurts / kartotekfack
Arkivhurts / kartotekfack
Arkivhurts / kartotekfack
Arkivhurts / kartotekfack
Arkivhurts / kartotekfack
Arkivhurts / kartotekfack
Arkivhurts / kartotekfack
Arkivhurts / kartotekfack
Arkivhurts / kartotekfack
Arkivhurts / kartotekfack

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVHURTS / KARTOTEKFACK, 1-par, brickmärkt "A,B, Affärssystem STOCKHOLM", 1900-talets första hälft, två lådor vardera, stomme i ek, handtag av mässing, höjd ca 19, 50x37 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken, slag, sprickor, fogsprickor

919765

2021-05-27