Sockerskrin Tyskland silver

Sockerskrin Tyskland silver
Sockerskrin Tyskland silver
Sockerskrin Tyskland silver
Sockerskrin Tyskland silver
Sockerskrin Tyskland silver
Sockerskrin Tyskland silver
Sockerskrin Tyskland silver
Sockerskrin Tyskland silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKRIN, rokokostil, Tyskland, silver, svenska importstämplar, invändigt förgylld, höjd ca 8, 15x11 cm, vikt ca 403g

919768

2021-05-26