Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGNE PERSSON MELIN, "Ruben", servisglas, 26 st, Boda, 1960/70-tal, bestående av 8 ölglas, 14 snapsglas, 4 vinglas, höjd ca 8,5-16 cm
Ett vinglas med nagg medföljer
919791
2021-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här