Signe Persson Melin

Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin
Signe Persson Melin

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE PERSSON MELIN, "Ruben", servisglas, 26 st, Boda, 1960/70-tal, bestående av 8 ölglas, 14 snapsglas, 4 vinglas, höjd ca 8,5-16 cm

Ett vinglas med nagg medföljer

919791

2021-05-24