Soffa
2021-05-25
919802
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 1900-talets första hälft, djuphäftad rygg, klädd i gul textil med fransar, främre ben med hjultrissor, längd 123, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage