Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AMPEL, 1800-talets andra hälft, empirestil, 6 ljusarmar, mässing, svartlackerad metall, höjd ca 55, diameter 47 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

919804

2021-05-27