Satsbord
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, Kina, 1900-talets andra hälft, 4 dlr, svartlackerade, dekoration i bl a pärlemor, med glasskivor, höjd mellan ca 52-67 cm, största skivan 35x50cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
919806
2021-05-27