Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädd i blommig textil, lösa plymåer, längd 208, 43 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

919807

Päivämäärä:

2021-05-25