Soffa
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädd i blommig textil, lösa plymåer, längd 208, 43 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
919807
Päivämäärä:
2021-05-25