Björn Giliusson

Björn Giliusson
Björn Giliusson
Björn Giliusson
Björn Giliusson
Björn Giliusson
Björn Giliusson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BJÖRN GILIUSSON (1900-tal): "Bort bort kväkare och anarkister, detta är Marxisternas revir", monogramsignerad och daterad BG Januari 1971, olja på duk, ca 80x120 cm

919822

2021-05-26