Boksnurra
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BOKSNURRA, trä, troligen Indien, 1900-talets första hälft, skuren dekor, höjd ca 85, 46x46 cm
Kuntoraportti
Slitage, smärre avslag
919826
Päivämäärä:
2021-05-26