Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BOKSNURRA, trä, troligen Indien, 1900-talets första hälft, skuren dekor, höjd ca 85, 46x46 cm

Kuntoraportti

Slitage, smärre avslag

919826

Päivämäärä:

2021-05-26