Carl Malmsten matgrupp
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
CARL MALMSTEN, matgrupp, 7 dlr, "Herrgården", mahogny, bestående av: matbord med 3 iläggsskivar à 56 höjd 75, 140x100, samt 6 stolar, sitthöjd ca 44, totallängd 308 cm
Iläggsskivor med repor, bruksslitage
919829
2021-05-25