Skänk 1800-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÄNK, bemålad, 1800-talets första hälft, gustavianskt provinsarbete, dörrar med räfflade romber, kannelerade ben, skiva med tråg, höjd ca 100, 106x53 cm, nyckel medföljer
Senare bemålning
919840
2021-05-26