Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

SKÄNK, bemålad, 1800-talets första hälft, gustavianskt provinsarbete, dörrar med räfflade romber, kannelerade ben, skiva med tråg, höjd ca 100, 106x53 cm, nyckel medföljer

Senare bemålning

919840

2021-05-26