Bordslampa industri

Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri
Bordslampa industri

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, industristil, metall, ställbar skärm, höjd ca 40 m

Bruksslitage, repor, märken, och bucklor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

919843

2021-05-27