Soffbord samtida

Soffbord samtida
Soffbord samtida
Soffbord samtida
Soffbord samtida
Soffbord samtida
Soffbord samtida

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, samtida, massiv körsbär, ett hyllplan, höjd ca 49, 139x79,5 cm

Bruksslitage med repor och märken

919844

2021-05-27