Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, samtida, massiv körsbär, ett hyllplan, höjd ca 49, 139x79,5 cm
Bruksslitage med repor och märken
919844
2021-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här