Månbord 1800-tal

Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD, bemålat, 1800-talets slut, höjd ca 74, diameter 120 cm

Senare bemålning

919847

2021-05-26