Tallrikar Las flores dalinianas Salvador Dali
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SALVADOR DALI, konsttallrikar, 7 st, "Las flores dalinianas", djuptryck på porslin, oktagonala med förgyllda kanter, tillverkade av Royal Copenhagen för Fyrklövern AB, begränsad upplaga om 1000 exemplar, diameter ca 21 cm
Kuntoraportti
smärre slitage
919848
Päivämäärä:
2021-05-27