Alexander Calder

Alexander Calder
Alexander Calder
Alexander Calder
Alexander Calder

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDER CALDER (USA, 1898-1976): efter, figurkomposition, litografi ur DLM, signerad och daterad i trycket, nr 195, 1971, synligt bladmått 29x19 cm

(DLM - Derrière le Miroir)

919852

2021-05-25