Paul Wunderlich färglitografi

Paul Wunderlich färglitografi
Paul Wunderlich färglitografi
Paul Wunderlich färglitografi
Paul Wunderlich färglitografi
Paul Wunderlich färglitografi
Paul Wunderlich färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL WUNDERLICH (1927-2010): "Déjuner sur l´herbe II", färglitografi, färglitografi, signerad Wunderlich, numrerad 4/100, bladmått ca 66x93 cm

919860

2021-05-24