Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt, fanerad i mahogny, 3 lådor med intarsiadekor, marmorskiva, mässingsbeslag, höjd ca 76, 89x48 cm
Bruksslitage, ett handtag skadat, kantstött skiva, nyckel saknas
919861
2021-05-27