Byrå gustaviansk stil

Byrå  gustaviansk stil
Byrå  gustaviansk stil
Byrå  gustaviansk stil
Byrå  gustaviansk stil
Byrå  gustaviansk stil
Byrå  gustaviansk stil
Byrå  gustaviansk stil
Byrå  gustaviansk stil
Byrå  gustaviansk stil
Byrå  gustaviansk stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt, fanerad i mahogny, 3 lådor med intarsiadekor, marmorskiva, mässingsbeslag, höjd ca 76, 89x48 cm

Bruksslitage, ett handtag skadat, kantstött skiva, nyckel saknas

919861

2021-05-27