Skulptur brons
2021-05-30
919865
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR, mörkpatinerad brons, 1800-tal, antikiserande kvinnofigur, höjd 35 cm.
Sedvanligt ytslitage.