Bella Brisel

Bella Brisel
Bella Brisel
Bella Brisel
Bella Brisel

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BELLA BRISEL (Israel 1929-1982): "Epreave unique en couleur", signerad Bella Brisel, färglitografi, bildmått ca 32x24 cm

Zustandsbeschreibung

919892

2021-05-26