Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BELLA BRISEL (Israel 1929-1982): "Epreave unique en couleur", signerad Bella Brisel, färglitografi, bildmått ca 32x24 cm
Zustandsbeschreibung
919892
2021-05-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner