Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
PIERO DE MARTINI, "La Barca", matbord, Cassina 1980-tal, ask, utfällbar skiva, höjd ca 74, 210x37, bredd utfälld ca 74 cm
Bruksslitage
919895
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här