Piero De Martini matbord

Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PIERO DE MARTINI, "La Barca", matbord, Cassina 1980-tal, ask, utfällbar skiva, höjd ca 74, 210x37, bredd utfälld ca 74 cm

Bruksslitage

919895

2021-05-25